Lucrezia Borgia paavsti tütre elu renessansiajal

See biograafia toob esile Lucrezia Borgia elu ja saatuse, tuginedes peamiselt ajaloolistele dokumentidele ja esmastele allikatele. Lucrezia ja tema perekonna lugu on dramaatiline ja põnev, näidates, et ajalugu võib olla sama ahvatlev kui kõige vürtsikamad kuulujutud.

13,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 13 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Lucrezia Borgia : paavsti tütre elu renessansiajal / Maike Vogt-Lüerssen

Lucrezia Borgia paavsti tütre elu renessansiajal, räägib ajaloo õhest kõige salapärasemast ja vastuolulisemast naisest. Käesolev biograafia jälgib tema elu, tuginemaks esmastele allikatele, mis annavad kõige autentsema pildi tema olemusest ja ajastust. Põhiliseks allikaks on paavstide tseremooniameister Johann Burchard, kes kirjutas üles kõik olulised sündmused alates 1483. aastast kuni oma surmani 1506. aastal. Tema päevikud, koos Borgiate enda kirjade ja dokumentidega, annavad sügava ja tõetruu pildi Lucrezia ja Borgia perekonna elust.

Kuigi paljud legendid ja jutud Borgiatest on värvikad ja meeldejäävad, näitab see biograafia, et tõeline ajalugu on tihti sama põnev kui kuulujutud. Lucrezia Borgia elu ja tema perekonna lugu on rikkalik, mitmetahuline ja sageli šokeeriv, pakkudes lugejale võimalust sukelduda sügavale renessansiaegse Euroopa intriigidesse.

Lisainfo

Kaal 0,16 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 0,7 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

119

ISBN

998566485x

Ostukorv