Lõuna- ja Kagu-Aasia pärast II maailmasõda

“Lõuna- ja Kagu-Aasia pärast II maailmasõda” on põhjalik ja lugejasõbralik ülevaade nende piirkondade ajaloost pärast Teist maailmasõda. Raamat keskendub olulistele teemadele, nagu sõjalised konfliktid, poliitilised muutused ja majanduslikud arengud ning on suunatud tudengitele ja kõigile, kes on huvitatud Lõuna- ja Kagu-Aasia ajaloost.

16,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Raamat “Lõuna- ja Kagu-Aasia pärast II maailmasõda” on põhjalik ja informatiivne ülevaade Lõuna- ja Kagu-Aasia ajaloost pärast Teist maailmasõda. Selle teose koostasid Tartu Ülikooli õppejõud ning see pakub lugejatele selge ja sügava ülevaate piirkonna konfliktiderohkest ajaloost ajavahemikus 1945–2005.

Autorid käsitlevad mitmeid olulisi teemasid, mis on seotud nende piirkondadega, sh sõjalised konfliktid, poliitilised muutused, majanduslikud arengud ja kultuurilised aspektid. Raamat on suunatud nii tudengitele kui ka kõigile, kes on huvitatud Lõuna- ja Kagu-Aasia ajaloost ja poliitikast. See sobib suurepäraselt õppematerjaliks ning pakub põhjalikku ja huvitavat lugemist kõigile, kes soovivad mõista nende piirkondade keerulist ajalugu ja kaasaegseid väljakutseid.

Lisainfo

Kaal 0,68 kg
Mõõtmed 24 × 17 × 2,5 cm
Autor

, ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2007

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

384

ISBN

9789949415861

Ostukorv