Lootuste varjud

Heldur Jõgioja raamat Lootuste varjud on humoorikas pilguheit minevikku, tuues esile sündmused ja eluolud läbi huumoriprisma. Raamat pakub lugejale võimalust naerda möödunud aegade üle, avades ligi seitsmekümne aasta jagu mälestusi ja kogemusi. Autor jagab lugejatega oma isiklikke seiku ja paljastab mineviku varjatud nurki, tehes seda nauditavalt ja meelelahutuslikult. Lootuste varjud on kaasakiskuv lugemine, mis toob esile mineviku omapära ning pakub naudingut ja huumorit minevikus valitsenud olude üle.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300593 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Heldur Jõgioja humoorikas teos Lootuste varjud on pilguheit minevikku, mida on vaadatud läbi huumoriprisma. Raamat kajastab möödunud sündmusi ja eluolu, tuues esile tolleaegset eluolu, mida paljud mäletavad ja tunnevad. Autor pakub lugejale võimalust naerda minevikus valitsenud olude üle ning tervitada seda huumori abil.

Teose sündmused ja seigad põhinevad autori isiklikel kogemustel ja mälestustel, tuues lugejale lähemale elu eri tahke ligi seitsmekümne aasta vältel. Autor heidab valgust mineviku varjatud nurkadesse, paljastades nii selle ajastu omapära kui ka üllatavad ja humoorikad seigad.

Lootuste varjud on kaasakiskuv lugemine, mis ei pakugi ainult mälestusi, vaid toob need esile humoorikas võtmes, muutes mineviku elavaiks ja nauditavaks. Raamat kutsutab lugejat naerma mineviku üle, luues samal ajal sügavama arusaama sellest, kuidas ajad on muutunud ja arenenud.

Lisainfo

Kaal 0,282 kg
Mõõtmed 24 × 17 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2009

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

144

ISBN

9789949185702

Seisukord

Väga hea

Ostukorv