Loomakasvatus kodumajapidamises

Loomakasvatus kodumajapidamises on praktiline juhend Harry Mauringult, mis pakub põhjalikke teadmisi ja juhiseid kodumajapidamistes peetavate põllumajandusloomade ja lindudega tegelemisel. Raamat katab kogu teema alates loomade valikust kuni söötmise, säilitamise ja turustamiseni. Lisaks pakub autor olulist informatsiooni loomade tervise ja haiguste tõrje kohta, muutes raamatu asendamatuks teejuhiks kõigile, kes soovivad edukalt ja tõhusalt tegeleda loomakasvatusega kodumajapidamises.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300620 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Loomakasvatus kodumajapidamises on Harry Mauringu koostatud raamat, mis toimib tervikliku juhendina kodumajapidamistes peetavate põllumajandusloomade ja lindudega tegelemisel. Autor viib lugeja sügavale loomakasvatuse maailma, pakkudes praktilisi nõuandeid valiku, pidamise ja söötmise osas.

Raamat alustab põhjaliku loomade valiku käsitlemisest, aidates lugejal mõista erinevate loomaliikide omadusi ning nende sobivust kodumajapidamises. Järgnevalt annab autor üksikasjalikud juhised loomade pidamise ja söötmise kohta, pakkudes praktilisi nõuandeid söötade varumise, hindamise ja säilitamise kohta.

Teema laieneb loomakasvatuse saaduste säilitamisele ja turustamisele, valgustades lugejale, kuidas oma loomakasvatussaadusi parimal viisil säilitada ja vajadusel müüa. Raamat hõlmab ka olulist aspekti – loomadele antavat esmaabi ja haiguste tõrjet, võimaldades lugejal mõista, kuidas hoida oma loomi tervetena ja ennetada haigusi.

Kogu teose eesmärk on toetada lugejat saavutama efektiivset ja jätkusuutlikku loomakasvatust kodumajapidamises. Autor annab ülevaate olulistest teadmistest, mida koduloomade kasvatamisel vaja läheb, ning pakub väärtuslikke juhiseid, kuidas muuta loomakasvatus kodus nauditavaks ja edukaks ettevõtmiseks.

Lisainfo

Kaal 0,333 kg
Mõõtmed 22,5 × 15 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1984

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

214

Seisukord

Hea

Ostukorv