Lissaboni öö

Romaan käsitleb pagulust, armastust ja surma. See on lugu, mis peegeldab ajastu poliitilist tausta, kujutades hävingu mõju üksikisikutele, ja pakub lugejatele sügavat elamust.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 301010 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Lissaboni öö / Erich Maria Remarque

Romaan käsitleb sügavalt inimlikke teemasid – pagulust, armastust ja surma. Remarque on tuntud oma oskuse poolest siduda isiklikud saatused ajalooliste sündmuste ja poliitiliste keerdkäikudega, pakkudes lugejatele mitte ainult meelelahutust, vaid ka olulist ajaloolist ja kultuurilist konteksti.

Raamatu tegevus toimub paguluse ja eksiili taustal, uurides inimese sisemisi konflikte ja dilemmasid, mis kaasnevad kodumaast lahusolekuga. Remarque kujutab oma tegelasi suure empaatia ja sügavusega, tuues esile nende võitlused, unistused ja pettumused. Tema kirjeldused on elavad ja detailirohked, võimaldades lugejal sukelduda tegevuspaikadesse ja tunda tegelaste tundeid.

“Lissaboni öö” on kirjutatud melanhoolse alatooniga, kuid selles on tunda ka elujaatavat optimismi, mis tasakaalustab romaani mõnikord süngemaid hetki. Raamat ei ole lihtsalt lugu üksikisikute võitlustest, vaid ka peegeldus laiemast ajaloolisest ja kultuurilisest kontekstist. Remarque’i suutlikkus siduda isiklikud lood laiemate ajalooliste sündmustega teeb sellest romaani, mis ei ole mitte ainult kaasahaarav, vaid ka mõtlemapanev.

Lisainfo

Kaal 0,221 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1964

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

254

Sari

ISBN

Seisukord

Rahuldav

Tüüp

Kasutatud raamat

Ostukorv