Linnuelu rannamaal

Raamat “Linnuelu rannamaal” on kinkeraamat, mis sisaldab fotograaf Enno-Kustav Väljali loodusfotosid Matsalu lahe keskosa põhjakalda maastikust, rannamaast ja niidust. Raamat annab edasi autori nägemust sellest kaunist piirkonnast ja sealsetest linnueludest.

4,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 4 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

“Linnuelu rannamaal” on Enno-Kustav Väljali poolt koostatud kinkeraamat, mis keskendub Matsalu lahe keskosa põhjakalda maastikule ja sellel elavatele lindudele. Raamat on rikkalikult illustreeritud autori enda loodusfotodega, mis jäädvustavad selle piirkonna loodust ja linnuelu mitmekesisust.

Fotode kaudu saab lugeja heita pilgu Matsalu lahe kaunile maastikule, rannamaale ja niitudele ning näha, kuidas sealne loodus on võrratu ja elurikas. Autori fotod kajastavad tema sügavat huvi looduse vastu ning tema oskust tabada hetki, mis väljendavad looduse ilu ja rikkust.

“Linnuelu rannamaal” on kaunis kinkeraamat kõigile loodushuvilistele ja linnusõpradele, kes soovivad avastada Matsalu lahe piirkonna võlu ja mitmekesist linnuelu läbi autori pilgu. Raamat võimaldab lugejatel lähemalt tundma õppida seda kaunist Eesti loodusnurka ja selle elanikke.

Lisainfo

Kaal 0,194 kg
Mõõtmed 15,5 × 15,5 × 1,3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2010

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

57

ISBN

9789985719381

Ostukorv