Kuidas mõõta oma elu?

“Kuidas Mõõta Oma Elu” on inspireeriv raamat, mis aitab lugejatel mõista, kuidas hinnata oma elu erinevaid aspekte ja teha teadlikke eluvalikuid õnnelikuma elu nimel. Autorid Clayton M. Christensen, James Allworth ja Karen Dillon esitavad olulisi küsimusi karjääri, suhete, aususe ja õnne kohta ning annavad juhised selleks, kuidas mõelda nende teemade üle ning teha elus olulisi otsuseid.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400150 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

“Kuidas Mõõta Oma Elu” on inspireeriv teos, mis aitab lugejatel mõista, kuidas hinnata oma elu erinevaid aspekte ning kuidas teha olulisi eluvalikuid, mis viivad õnnelikuma ja täisväärtuslikuma eluni.

Autorid Clayton M. Christensen, James Allworth ja Karen Dillon esitavad lugejatele olulised küsimused, mis puudutavad karjääri, suhteid, ausust ja õnne. Raamat ei paku kergeid vastuseid, kuid annab väärtuslikke juhiseid selleks, kuidas mõelda nende teemade üle ning kuidas teha teadlikke otsuseid, mis toetavad paremat elukvaliteeti.

Teos ei ütle lugejatele, mida nad peaksid mõtlema, vaid pigem õpetab, kuidas mõelda. See aitab lugejatel seista silmitsi oluliste küsimustega ja leida omaenda teed õnneliku elu suunas. Raamat julgustab eneseanalüüsi ja isikliku arengu poole püüdlemist ning aitab mõista, kuidas erinevad eluvalikud võivad mõjutada elukvaliteeti.

Lisainfo

Kaal 0,397 kg
Mõõtmed 23 × 15 × 2 cm
Autor

, ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2013

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

213

ISBN

9789949273157

Ostukorv