-25%

Kremli romaan

“Kremli romaan” on põnev ja salapärane raamat, mis räägib XX sajandi olulistest poliitikutest, armastuslugudest ja külma sõja ajastust. Autor Vladimir Fedorovski kujutab lugejatele intrigeerivaid põgenemisi, unistusi ja seiklusi, tuues esile Kremli maa-alused käigud ja salapärased paigad ning heidab valgust tsaaride suurepärasele köögile.

Original price was: 9,00 €.Current price is: 6,75 €.

Availability: 2 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

“Kremli romaan” viib lugejad põnevasse ja salapärasesse maailma, mis keskendub XX sajandi olulistele poliitilistele sündmustele, armastuslugudele ja külma sõja ajastule. Autor Vladimir Fedorovski loob kireva ja intrigeeriva pildi maailma, kus poliitika ja armastus põimuvad keerulises süžees.

Raamat uurib olulisi ajaloolisi sündmusi, poliitikuid ja isiklikke lugusid, tuues esile nii tuntud kui ka vähemtuntud karaktereid. Lugejad saavad osa armastusest, põgenemistest, unistustest ja seiklustest, mis on peamiselt seotud Kremli ja Moskva salajaste paikadega. Raamatus kajastatakse nii tuntud poliitikute kui ka külma sõja ajastu Mata Haride armastuslugu.

Lisaks poliitikale ja armastuslugele saavad lugejad avastada Kremli maa-alused käigud ja saladuslikud paigad, mis on Venemaa pealinnas Moskvas. Raamat toob esile ka tsaaride suurepärase köögi ja sellega seotud põnevad aspektid.

“Kremli romaan” on kaasahaarav lugemine, mis viib lugejad ajalooliste sündmuste keerisesse ning avab uksed intrigeeriva ja põneva maailma poole. Autor Vladimir Fedorovski loob rikkaliku ja detailirohke pildi XX sajandi Venemaast, pakkudes lugejatele nii ajaloolisi teadmisi kui ka emotsionaalseid elamusi.

Lisainfo

Kaal 0,228 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2004

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

182

ISBN

9985664183

Ostukorv