… ja surma sai edasi lükata!

Raamat keskendub Eesti anestesioloogia pioneeri Bernhard Lehepuu elutööle ja panusele anestesioloogia ning intensiivravi valdkonnas. Lehepuu oli Tallinna Keskhaigla kirurg-anestesioloog ja on märkimisväärselt mõjutanud Eesti meditsiini arengut selles suunas.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

… ja surma sai edasi lükata!

Raamat milles autor jagab oma mälestusi, pakub väärtuslikku ülevaadet oma pikaajalisest karjäärist anestesioloogia-arstina. Raamatus leiate mõlemast maailmast hoolikalt kokku pandud lood ja mälestused.

Bernhard Lehepuu mälestused ei keskendu ainult meditsiinile. Ta annab lugejale ainulaadse ülevaate sellest, kuidas meditsiin ja elu on omavahel põimunud, ning avab ukse anestesioloogi põnevasse maailma.

Raamatu II osa toob esile autorikogemuse anestesioloogina Tallinna keskhaiglas. Kui te pole kunagi olnud osa meditsiinivaldkonnast, annab see raamat teile võimaluse selle maailma sügavamalt mõista. Bernhard Lehepuu valgustab anestesioloogiatöö olemust, paljastades meetodeid, ravimeid ja aparatuuri, mida kasutatakse sellel olulisel meditsiinilisel alal.

See raamat ei ole mõeldud ainult meditsiinispetsialistidele, vaid kõigile, kes soovivad mõista tervise, elu ja surma peent tasakaalu. Bernhard Lehepuu pakub lugemist, mis haarab teid endasse ja äratab huvi meditsiinimaailma vastu.”

Lisainfo

Kaal 0,462 kg
Mõõtmed 20,5 × 15 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2010

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

298

ISBN

9.78995E+12

Ostukorv