Kolmas rass

“Kolmas rass. Pääsemine eestlaste abiga” on Hervé Recanati poolt kirjutatud raamat, mis jutustab liigutava ja dramaatilise loo saarest nimega Belle Ile en Mer Prantsusmaa Atlandi rannikul, kus peaosades on eestlased.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“Kolmas rass. Pääsemine eestlaste abiga” on lugu, mis ulatub aastasse 1978, kui keset tormist ööd kohtuvad uppuv Prantsuse purjekas ja Nõukogude-Eesti kaubalaev Mohni. See kohtumine toob kaasa dramaatilise öö, kuid lugu ei lõpe sellega. Saar, kus see sündmus aset leiab, on Belle Ile en Mer, väike saar Prantsusmaa Atlandi rannikul, ja selle saare saatus ja elanike elud muutuvad jäädavalt.

Raamat räägib liigutavast teineteise leidmise loost ja pääsemisest tänu eestlastele. Pärast seda esialgset kohtumist kulub 31 aastat, enne kui selle dramaatilise öö sündmused leitakse ja tähenduslikult kokku seotakse. See on saaga, mis näitab inimlikku vaprust ja üksteisele ulatamist hädasolijate abistamiseks. Eestlased mängivad selles loos olulist rolli, aidates kaasa Belle Ile en Mer saare saatusele.

Hervé Recanati kirjutab loo, mis toob esile inimeste võime olla helded ja toetavad ka kõige raskematel aegadel ning kuidas üks sündmus võib mõjutada inimeste elusid aastakümneid hiljem. “Kolmas rass. Pääsemine eestlaste abiga” on lugemist väärt neile, kes naudivad inimlikke lugusid, mis toovad esile inimkonna parimad omadused.

Lisainfo

Kaal 0,193 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2010

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

88

ISBN

9789949444779

Ostukorv