Kõige tähtsam küsimus

Kas olete end kunagi kaotanud kõikide teiste ootuste ja kiireloomuliste nõudmiste keskel? “Kõige tähtsam küsimus” aitab teil leida tee tagasi iseenda juurde. Autor Peep Vain pakub lihtsat ja lineaarset protsessi, mis aitab teil avastada oma tegelikud soovid ning neid ellu viia. See raamat innustab mõtlema suurelt ja julgelt ning aitab leida tasakaalu elus, et tunda end tõeliselt rahulolevana. Kas olete valmis avastama, mis on teie jaoks kõige tähtsam?

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Kas olete kunagi mõelnud, mis on teie elus kõige tähtsam? Kas olete leidnud end sageli nõustumas teiste inimeste soovide ja ootustega ning jätate enda soovid teisejärguliseks? Kui jah, siis on “Kõige tähtsam küsimus” raamat, mida peate lugema.

Autor Peep Vain juhendab teid lihtsal ja lineaarsel teekonnal, mis aitab teil leida oma sügavaimad soovid ja neid ellu viia. Keskendudes oma tegelike tahtmiste leidmisele ja tähtsustamisele, näitab see raamat, kuidas taastada tasakaal oma elus ja tunda end rahulolevana.

“Kõige tähtsam küsimus” innustab teid mõtlema suurelt, unistama julgelt ja tegutsema sihikindlalt. See aitab teil leida oma sisemise jõu ja motivatsiooni, et tegeleda asjadega, mis pakuvad teile tõelist rahulolu ja rõõmu.

Raamat õpetab teid ennast paremini tundma ja näitab, kuidas saavutada tasakaal oma elus. See on praktiline teejuht isikliku kasvu ja rahulolu poole, mis võib teid inspireerida ja muuta teie elu põhjalikult.

Lisainfo

Kaal 0,345 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

239

ISBN

9789949431472

Ostukorv