Kirjad laagrist

Raimond Kaugveri raamat “Kirjad laagrist” põhineb autentsetel materjalidel ja jutustab lugusid Vorkuta vangilaagritest stalinistliku terrori ajal 1940. aastate teisel poolel.

5,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 5 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300929 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

“Kirjad laagrist” on Raimond Kaugveri poolt kirjutatud raamat, mis põhineb autentsetel materjalidel ja keskendub Vorkuta vangilaagrite kogemustele stalinistliku terrori ajal 1940. aastate teisel poolel. Raamat koosneb lugudest ja kirjadest, mis annavad lugejatele sissevaate laagrielanike eludesse ja oludesse.

Stalinistlik režiim tuntud oma poliitiliste represseerimiste ja vangilaagrite poolest ning “Kirjad laagrist” heidab valgust selle keerulise perioodi sündmustele ja inimestele, kes pidid selles osalema. Autor põhineb autentsetel dokumentidel ja tunnistustel, et tuua lugejateni karm reaalsus, mida laagrielanikud pidid taluma.

Raamat pakub lugejatele ajaloolist perspektiivi ja inimlikku mõistmist sellele, mis toimus Vorkuta vangilaagrites stalinistliku repressiooni ajal. “Kirjad laagrist” on mõeldud neile, kes huvituvad ajaloost ja inimõigustest ning soovivad mõista paremini selle düstoopilise perioodi traagikat ja inimlikke lugusid.

Lisainfo

Kaal 0,187 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1989

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

172

Sari

ISBN

Seisukord

Väga hea

Ostukorv