Kirjad Elenalt

“Kirjad Elenalt” on südantliigutav tõestisündinud lugu kuueaastase Elena võitlusest ajuvähiga ning tema vanemate, Brooke’i ja Keithi Desserichi, päevik tema viimastest elukuudest. See raamat pakub lugejatele sügavaid ja liigutavaid sissevaateid perekonna võitlusse ning väikese tüdruku vaprusesse ja elujõusse.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400254 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

“Kirjad Elenalt” on kõikehõlmav lugu ühe perekonna vastuolulistest ja liigutavatest kogemustest, kui nende kuueaastane tütar Elena diagnoositi ajuvähiga. Keith ja Brooke Desserich hakkasid pidama päevikut, kui nad said teada Elena haigusest, ja sellest sai see raamat, mis räägib Elena ja tema perekonna inspireerivast teekonnast.

Raamatu keskmes on Elena elu ja tema vapper võitlus vähi vastu. Lugeja saab osa tema viimastest elukuudest tema enda kirjutatud päeviku kaudu. See on lugu väikesest tüdrukust, kes ei lasknud haigusel end murda, vaid elas igat hetke täiel rinnal. Tema sügavad ja tarkad sõnad päevikusse kajastavad tema vaprust ja võitlusvaimu ning mõjutavad kõiki neid, kes tema lugu loevad.

Lisaks Elena loole käsitleb “Kirjad Elenalt” ka tema vanemate emotsionaalset teekonda ja nende katsumusi lapse kaotuse leppimisel. Raamat räägib ka sellest, kuidas haigus mõjutab kogu perekonda ja kuidas vanemad peavad leidma jõudu ja lootust, et toetada oma haiget last.

Elena lugu on muutunud inspiratsiooniks ja lootuseks paljudele teistele peredele, kes seisavad silmitsi sarnaste raskustega. Keith ja Brooke Desserich on loonud organisatsiooni “The Cure Starts Now” (ravi algab nüüd), et aidata teisi lapsi ja nende vanemaid sarnastes olukordades.

“Kirjad Elenalt” on südamlik ja liigutav lugu, mis õpetab meile, kui oluline on elada hetkes ja armastada ning hinnata oma lähedasi. See on raamat lootusest ja vaprusest ning sellest, kuidas üks väike tüdruk muutis paljude inimeste elu.

Lisainfo

Kaal 0,253 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2010

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

213

Sari

ISBN

9789949444632

Ostukorv