Kehakeelest

Kehakeelest on endise FBI vastuluureohvitseri Joe Navarro ja psühholoogiaeksperti Marvin Karlinsi koostatud kiirlugemise kursus kehakeele valdkonnas. Raamat annab põhjaliku ülevaate sellest, kuidas mõista ja tõlgendada inimeste mitteverbaalset suhtlemist ning avastada varjatud tundeid ja pettust. Autorid jagavad praktilisi näpunäiteid ja strateegiaid, mis aitavad lugejatel paremini mõista, kuidas nende enda kehakeel ja žestid võivad mõjutada teiste arvamust neist.

15,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400015 Kategooria:

Kirjeldus

Kehakeelest on silmapaistev teos, mis toob lugejateni kogemustega endise FBI vastuluureohvitseri Joe Navarro ja psühholoogiaeksperdi Marvin Karlinsi sügavad teadmised kehakeele ja mitteverbaalse suhtlemise valdkonnas. Raamat on sisuliselt kiirlugemise kursus, mis aitab lugejatel paremini mõista inimeste käitumist, emotsioone ja reaktsioone, tuginedes nende kehakeelele.

Autorid avavad lugejatele, kuidas mõtestada lahti tundeid ja reaktsioone, kuidas vältida varjatud lõkse ning kuidas avastada pettust. Raamat annab üksikasjalikke teadmisi selle kohta, kuidas kehakeel avaldab meie mõtteid ja tundeid ning kuidas meie žestid ja kehahoiakud võivad mõjutada teiste arvamust meist.

Teos keskendub mitmetele olulistele teemadele:

Kehakeelt juhivad iidsed ellujäämisinstinktid.
Miks nägu on kehaosa, mida on kõige raskem usaldada?
Kuidas paljastavad pöidlad, jalalabad ja silmalaud meeleolu ja varjatud motiive?
Kuidas näitavad enesekindlust ja tegelikke tundeid käitumisviisid?
Lihtsad kehakeele sõnumid, mis sisendavad usaldust ja mõjuvõimu.

Joe Navarro toob oma 25-aastase FBI kogemuse, eriti vastuluurealase töö ja kehakeele analüüsi, raamatusse, jagades lugejatega praktilisi näpunäiteid ja näiteid. Autorid rõhutavad, kuidas kehakeel on ühendatud inimloomusega ja kuidas seda saab kasutada tõhusamaks suhtlemiseks.

Kehakeelest on kasulik raamat kõigile, kes soovivad paremini mõista inimeste käitumist ja suhtlemist ning soovivad oma suhtlusoskusi parandada, olgu siis töökeskkonnas, perekonnas, sõpradega või võõrastega. Joe Navarro ja Marvin Karlins pakuvad lugejatele väärtuslikke teadmisi ja praktilisi tööriistu, et muuta nende kehakeel ja suhtlemisoskus veelgi tõhusamaks.

Lisainfo

Kaal 0,32 kg
Mõõtmed 20 × 13,5 × 1,7 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2010

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

279

Seisukord

Hea

Ostukorv