Jüri Vilmsi surm

Seppo Zetterbergi raamat on haarav teos, mis seab kahtluse alla seni ametlikult kehtinud teooria kuulsa Eesti poliitiku surma kohta. Raamat uurib sügavuti erinevaid asjaolusid ja teooriaid, mis ümbritsevad Jüri Vilmsi surma, pakkudes lugejatele intrigeerivat ja mõtlemapanevat lugemist.

18,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 18 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Jüri Vilmsi surm : Eesti asepeaministri hukkamine Helsingis

Seppo Zetterbergi raamat Jüri Vilmsi surm viib lugejad tagasi ajaloolisse sündmusse, mis on jäänud üheks Eesti ajaloos kõige mõistatuslikumaks. Eesti asepeaminister Jüri Vilms leidis traagilise lõpu Helsingis 1918. aastal ning tema surma ümbritsevad paljud küsimused ja vastuolud. Käesolev raamat seab kahtluse alla seni ametlikult kehtinud teooria ning uurib põhjalikult erinevaid asjaolusid, mis võivad olla seotud Jüri Vilmsi hukkamisega.

Autor Seppo Zetterberg, tuntud Soome ajalooprofessor, pakub lugejatele haaravaid analüüse ja erinevate teooriate kaalumist. Raamat ei pruugi pakkuda ühtegi kindlat vastust, kuid see sunnib lugejaid mõtlema ja kahtlema senisest narratiivist. Seega annab Zetterbergi teos võimaluse lugejatel kaasa mõelda ja kaasa rääkida selle olulise ajaloosündmuse uurimisel.

Selles uues väljaandes on autor kirjutanud eestikeelsele publikatsioonile uue eessõna, tuues välja täiendavaid mõtteid ja aspekte, mis muudavad raamatu veelgi informatiivsemaks ja kaasaegsemaks.

Jüri Vilmsi surm on teos, mis köidab ajaloohuvilisi ja paneb mõtlema ühe mõistatusliku sündmuse üle Eesti ajaloos. See raamat on suurepärane allikas neile, kes soovivad rohkem teada saada sellest intrigeerivast perioodist Eesti ajaloos ning nende sündmuste mõjust kaasajale.

 

Lisainfo

Kaal 0,536 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2,2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2004

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

269

ISBN

9985622332

Ostukorv