Juba kooli!

Juba kooli! Kuidas last kooliks ette valmistada on oluline teejuht vanematele, pakkudes praktilisi nõuandeid ja vastuseid olulistele küsimustele seoses lapse koolivalmidusega. Autor Loone Ots avab raamatus mitmeid olulisi teemasid alates koolivalmidusest kuni koolikatseteni ning pakub harjutusi ja ülesandeid lapse ettevalmistamiseks kooliteeks.

7,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400338 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Juba kooli! / Loone Ots

Autor Loone Ots on loonud teose Juba kooli! Kuidas last kooliks ette valmistada , mis pakub vanematele selgeid juhiseid ja praktilist abi seoses lapse kooliks ettevalmistamisega. Raamat hõlmab laia spektrit teemasid, mis on olulised lapse koolivalmiduse mõistmisel ja toetamisel.

Raamatus käsitletakse koolivalmiduse mõistet ning antakse nõu, kuidas tuvastada, kas laps on valmis kooliteeks ja millised on olulised märksõnad selles protsessis. Samuti uuritakse, kuidas valida lapsele sobivat kooli ning mis võib olla nõutud koolikatsetel. Autor selgitab ka testide piiranguid ja annab nõu, kuidas neid tulemusi õigesti tõlgendada.

Raamat ei piirdu ainult teoreetilise info jagamisega, vaid pakub ka praktilisi harjutusi ja ülesandeid, mis aitavad vanematel aktiivselt toetada lapse ettevalmistamist kooliks. Lisaks käsitletakse olukordi, kui lapsel võib olla vastumeelsust kooli minna ning antakse nõu, kuidas sellistes olukordades toimida.

Juba kooli! Kuidas last kooliks ette valmistada on väärtuslik ressurss vanematele, kes soovivad mõista ja toetada lapse kooliks valmisolekut ning pakkuda lapsele parimat tuge tema haridusteekonnal. Raamat juhendab ja varustab vanemaid vajalike teadmiste ja praktiliste vahenditega, et muuta lapse koolieelne ettevalmistus nauditavaks ja tõhusaks kogemuseks.

Lisainfo

Kaal 0,276 kg
Mõõtmed 20,5 × 17 × 1 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

128

Sari

ISBN

9.78995E+12

Ostukorv