Jäägrimässu anatoomia

18,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Jäägrimässu anatoomia – Imre Kaas

Raamat räägib 1993. aasta jäägrikriisist Eestis, mis viis riigi lähedale riigisisesele relvakonfliktile. Autor toob lugejani detailse ja tasakaalustatud vaate sellele konfliktile, tuues esile mõlema konflikti osapoole perspektiivid.

Autor Imre Kaas heidab valgust Eesti kaitsejõudude rajamise taustale ning paljastab huvitavaid seoseid, mis puudutasid Pullapääle loodud jäägerkompaniid ja selle suhteid allilma. Teos dokumenteerib põhjalikult päevi, mis võiksid olnud Eesti noore riigi jaoks väga kriitilised.

Raamat jälgib samm-sammult sündmusi, mis viisid Tallinna Pärnu maantee viaduktil toimunud tulistamiseni, kus jäägerkompanii liider Asso Kommer avas tule politseinike vastu, kes olid tulnud teda vahistama.

Autor Imre Kaas, kogenud reporter ja toimetaja, kes on töötanud erinevates meediaväljaannetes, sealhulgas raadios ja televisioonis, pakub lugejatele põhjalikku ja haaravat ülevaadet jäägrikriisist. Raamat on oluline lugemine kõigile ajaloohuvilistele, kes soovivad mõista selle konflikti sügavamat tähendust ja tagamaid.

Jäägrimässu anatoomia avab ukse minevikku ja toob päevavalgele seni vähe tuntud sündmused Eesti ajaloost. Autori tasakaalustatud lähenemine ja detailsed kirjeldused aitavad lugejatel sügavamalt mõista 1993. aasta jäägrikriisi olulisust Eesti jaoks.

Lisainfo

Kaal 0,771 kg
Mõõtmed 24,5 × 16,5 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2013

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

432

ISBN

9.78995E+12

Ostukorv