International cyber incidents : legal considerations

Raamat “Rahvusvahelised küberintsidendid: Õiguslikud aspektid” kirjutatud Eneken Tikka, Kadri Kask ja Liis Vihuli poolt pakub põhjalikku uurimust rahvusvaheliste küberintsidentidega seotud õiguslike aspektide kohta.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400160 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Maailm on üha enam digitaalsete tehnoloogiate peale ehitatud, mis on toonud kaasa küberintsidentide sageduse ja keerukuse märgatava kasvu. See väljaanne keskendub küberintsidentide õiguslikele mõõtmetele rahvusvahelisel tasandil.

Autorid uurivad küberintsidentide erinevaid aspekte, sealhulgas nende jaoks kehtivaid õiguslikke raamistikke, rahvusvahelist õigust ning väljakutseid, mis on seotud küberrünnakute konkreetsete tegijate või riikidele omistamisega. Raamat selgitab, kuidas rahvusvaheline õigus ja kokkulepped põimuvad kiiresti areneva küberkonfliktide valdkonnaga, pakkudes õiguslikke teadmisi sellesse dünaamilisse valdkonda.

See raamat on hindamatu ressurss õigusprofessionaalidele, poliitikakujundajatele, teadlastele ja kõigile, kes soovivad mõista rahvusvaheliste küberohu õiguslikke aspekte. Raamat annab lugejatele tugeva arusaama küberohtude poolt esitatud õiguslikest väljakutsetest ja sellest, kuidas rahvusvaheline õigus nende probleemidega tegeleb.

Lisainfo

Kaal 0,396 kg
Mõõtmed 23,5 × 18 × 1 cm
Autor

, ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2010

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

130

ISBN

9789949904006

Ostukorv