Inimese füsioloogia

Inimese füsioloogia, mille on toimetanud N. Zimkin, on õpik, mis on loodud kehakultuuriteaduskondade üliõpilastele, treeneritele, kehalise kasvatuse õpetajatele ning spordi- ja kehakultuurihuvilistele. Raamat pakub vajalikku füsioloogia-alast teadmiste kogumit, mis on oluline spordi- ja kehakultuurivaldkonnas.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Inimese füsioloogia on põhjalik õpik, mille on toimetanud N. Zimkin, ja see on suunatud kehakultuuriteaduskondade üliõpilastele, treeneritele, kehalise kasvatuse õpetajatele ning kõigile spordi- ja kehakultuurihuvilistele. Raamat on loodud eesmärgiga pakkuda väärtuslikku materjali füsioloogia-alaste teadmiste omandamiseks ja täiendamiseks.

Õpik hõlmab mitmeid füsioloogia aspekte, mis on olulised mõistmaks inimese keha talitlust ja reaktsioone erinevatele füüsilistele tegevustele. See on struktureeritud nii, et rahuldaks kehakultuuriteaduskondade üliõpilaste, treenerite ja teiste huviliste vajadusi, pakkudes sügavat arusaamist füsioloogia põhimõtetest ja nende rakendamisest praktilises kontekstis.

Inimese füsioloogia õpik on kättesaadav ja arusaadav, võimaldades lugejatel omandada põhjalikke teadmisi inimese füsioloogia valdkonnas ning arendada oma oskusi ja arusaama kehalise tegevuse mõjust organismile.

Lisainfo

Kaal 0,569 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 3 cm
Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1974

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

468

Seisukord

Väga hea

Ostukorv