-25%

Individuaalelamute ehitamine

Raamat on kõikehõlmav õpik, mis pakub süvendatud teadmisi ja praktilisi juhiseid ehitustööde tehnoloogia kohta. Raamat katab kõik ehitustööde olulised aspektid, alates materjalidest ja tööde ettevalmistusest kuni vundamentide, seinte, katuste ja viimistlustöödeni. See on mõeldud ehitustehnikumide õpilastele ja kvalifitseeritud ehitustöölistele, pakkudes asendamatut teavet ja juhiseid kvaliteetse ja efektiivse ehitustöö tagamiseks.

Original price was: 12,00 €.Current price is: 9,00 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300975 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Individuaalelamute ehitamine / Arvo Veski

Raamat on terviklik õpik, mis pakub põhjalikku ja praktilist ülevaadet ehitustööde eri aspektidest, alates materjalidest ja tööde ettevalmistusest kuni lõpuni. See raamat on suurepärane ressurss nii ehitustehnikumide õpilastele kui ka juba kvalifitseeritud ehitustöölistele, kes soovivad oma teadmisi laiendada või uuendada. Raamat sisaldab nii teoreetilist materjali kui ka praktilisi juhiseid, tehes sellest väärtusliku abivahendi igale ehitusprofessionaalile.

Raamatu esimene osa käsitleb projekti ettevalmistamist, alates ehitusdokumentide vormistamisest ja geodeetilise plaani valmistamisest kuni projekti hankimise ja hoonestuslepinguteni. Siit leiab ka nõuandeid projekti valikuks ja hoone tulepüsivuse kohta. Teine osa annab ülevaate erinevatest ehitusmaterjalidest nagu kivid, sideained, mördid, betoon, raudbetoon ja puit, samuti sooja- ja hüdroisolatsioonimaterjalidest.

Kolmas ja neljas osa käsitlevad vundamentide, keldri ja aluspõranda ehitamist ning kivist välisseinte ehitamist, pakkudes juhiseid mullatöödest kuni niiskuseisolatsioonini. Viiendas osas keskendutakse puitvälisseinte ehitamisele, tutvustades erinevaid seinatüüpe ja ehitustehnikaid, sealhulgas rõht- ja püstpalkseina ning sõrestiktäidisseina ehitamist.

Raamat Ehitustööd on loodud eesmärgiga pakkuda ehituse valdkonnas töötavatele inimestele laialdast teavet ja oskusteavet, et aidata neil saavutada oma töös parimaid tulemusi. See on asendamatu õppe- ja viitematerjal, mis aitab mõista ja rakendada ehitustööde erinevaid aspekte ning tagada ehitiste kvaliteet ja vastupidavus.

Lisainfo

Kaal 0,582 kg
Mõõtmed 22 × 17,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1969

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

445

Sari

ISBN

Seisukord

Hea

Tüüp

Kasutatud raamat

Ostukorv