Imelised lood

“Imelised lood” on raamat, mis käsitleb headust, heategevust, saatust, ajalugu, eriskummalisi juhtumeid, elunippe ja palju muud. Autor Endel Ilmets toob lugejani erinevad juhtumid ja lood, mis räägivad elu mitmekesisusest, õigusest, aususest, ning sisaldavad ka nalju, vanasõnu, kristlikku õpetust ning pühadust.

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“Imelised lood” on haarav raamat, mis toob lugejani erinevaid lugusid ja kogemusi. Autor Endel Ilmets jagab lehekülgedel erinevaid perspektiive ja vaatenurki elule ning inimloomusele. Raamat käsitleb laia teemaderingi, mis hõlmab headust, heategevust, saatust, ajalugu, eriskummalisi juhtumeid ja elunippe.

Lugudes avaneb inimeste võime näidata headust ja heategevust, tuues esile selle võidukäigu erinevates olukordades. Autor tõstab esile ka saatuse rolli inimese elus ja kuidas see mõjutab meie teekonda.

Raamat puudutab mitmesuguseid teemasid, sealhulgas õigust, ausust ja nende erinevaid võimalusi. Autor jagab lihtsaid nippe, kuidas elu kergemaks muuta ning kuidas lahendada probleeme ja takistusi.

Lisaks sellele sisaldab “Imelised lood” huvitavaid lugusid ajaloost, erilistest juhtumitest ja ka mõnda head nõuannet, kuidas saada paremaks inimeseks. Raamatus leidub ka huumorit ja nalju ning vanasõnu, mis annavad mõtlemisainet.

Kristlik õpetus ja pühadus on samuti raamatus esil, tuues esile vaimseid väärtusi ja usulist mõõdet. Lood jutustavad ka sõprusest, õnnest ja armastusest, pakkudes lohutust ja tuge igapäevaelus.

“Imelised lood” on raamat, mis rikastab lugeja maailmapilti, toob esile elu mitmekülgsuse ja õpetlikkuse ning kutsub mõtlema inimloomuse sügavamatele tahkudele. See on lugemine neile, kes hindavad headust, elu eripära ja mõtlemapanevaid lugusid.

Lisainfo

Kaal 0,276 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2010

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

127

ISBN

9789949213542

Ostukorv