Igapäevased mõtisklused

“Igapäevased mõtisklused” on inspireeriv raamat, mis põhineb Anonüümsete Alkohoolikute (AA) teostel ja sisaldab igapäevaseid tsitaate, mida saate kaasas kanda ja millele mõelda. Igal leheküljel on nummerdatud tsitaat AA teostest ning sellele järgneb isiklik mõtisklus AA liikmetelt.

Need mõtisklused pakuvad lugejatele sügavamat arusaamist alkoholismist, taastumisest ja igapäevaelust.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400080 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Igapäevased mõtisklused: mõtiskluste raamat AA liikmetelt AA liikmetele

Igapäevased mõtisklused on sügav ja mõtlemapanev raamat, mis tugineb Anonüümsete Alkohoolikute (AA) teostele ning on loodud selleks, et pakkuda igapäevast juhendust ja inspiratsiooni nendele, kes võitlevad alkoholismiga või soovivad toetada alkohoolikutest lähedasi.

See raamat on koostatud igapäevaste tsitaatide ja mõtisklustega, mis aitavad lugejatel igal hommikul uue päeva alustada, keskendudes taastumisele, enesearendamisele ja vaimsusele.

Iga päev leiate nummerdatud leheküljelt uue tsitaadi AA teostest, mis toovad esile olulisi põhimõtteid ja mõtteid, mida AA liikmed järgivad oma teekonnal taastumiseni. Need tsitaadid on kui juhised ja valgustus teie igapäevaelus.

Kuid raamatu tõeline aare on tsitaatidele järgnevad isiklikud mõtisklused AA liikmetelt. Need mõtisklused on kirjutatud teiste alkohoolikute poolt, kes on oma taastumise teel läbinud sarnaseid katsumusi. Need jagatud mõttekäigud pakuvad sügavamat arusaamist, empaatiat ja lootust, mis on nii vajalikud taastumise teel.

Igapäevased mõtisklused ei ole ainult raamat; see on toetus ja juhend, mis aitab teil igapäevaselt keskenduda oma heaolule ja taastumisele. See on ideaalne kaaslane neile, kes on valinud teekonna taastumiseni ja soovivad leida igapäevaelus jõudu ja mõistmist.

Lisainfo

Kaal 0,29 kg
Mõõtmed 16 × 11 × 3,2 cm
Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2011

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

383

Ostukorv