Idataevasse kerkib Veevalaja

“Uido Truija Idataevasse kerkib Veevalaja” on vaimukas ja humoorikas hoiatusromaan, mis annab lugejatele uue vaatenurga Maa ajaloole. Raamatus jälgivad tulnukad planeedilt Umaran inimkonna käekäiku, püüdes mõista ja juhendada selle arengut, mis on saanud alguse nende endi geenidest.

9,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“Uido Truija Idataevasse kerkib Veevalaja” on ainulaadne hoiatusromaan, mis avab uue ja vaimuka vaatenurga Maa ajaloole. Raamatu jutustajad on tulnukad planeedilt Umaran, kes tunnevad end olevat vastutavad Maa elanike ahnuse ja liigse instinktiivsuse eest. Nende väide tugineb sellele, et nad ristasid oma geene Maal elutsevate kurjemat sorti ahvide geenidega, luues seeläbi inimkonna.

Loo keskmes on humoorikas ja tark pilk inimkonna käekäigule ajaloolises kontekstis. Autori väljendusrikkad karakterid, eriti Umaran tulnukad, loovad lugejale meeldejääva ja koomilise pildi sellest, kuidas võõrad vaatlejad näevad inimkonna teekonda.

Lisaks ajaloole ja inimloomusele puudutab raamat ka kaasaaegse Eesti ühiskonda ning kapitalismi arengut, tuues sisse ka kauboikapitalismi elemente.

“Uido Truija Idataevasse kerkib Veevalaja” on tõeliselt ainulaadne romaan, mis ühendab teadusliku ulme, ajaloo ja filosoofilised mõtted huumori ja kaasahaarava looga. See on raamat, mis sunnib lugejaid mõtlema inimkonna eksistentsi üle suurel kosmilisel taustal, samal ajal pakkudes naeru ja meelelahutust.

Lisainfo

Kaal 0,312 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

239

ISBN

9789985990827

Ostukorv