Hüdromehaanika

Kustav Laigna raamat ‘Hüdromehaanika’ on süvendatud õpik, mis pakub rikkalikku materjali vedelike ja gaaside mehaanika valdkonnast. Sobib nii üliõpilastele kui ka spetsialistidele, kes puutuvad kokku vedelike mehaanika probleemidega.

30,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 30 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300875 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Hüdromehaanika / Kustav Laigna

Kustav Laigna ‘Hüdromehaanika’ on vajalik ressurss neile, kes soovivad süveneda vedelike ja gaaside mehaanika keerukamatesse aspektidesse. Raamat täidab olulise tühimiku eesti keeles kättesaadavas hüdromehaanikaalases kirjanduses, pakkudes süvendatud materjali, mis ületab traditsiooniliste ülikooli- ja rakenduskõrgkoolide kursuste raame.

Õpik käsitleb mitmekesiselt teemasid, mis pole tavaliselt õppekavades esindatud, andes väärtuslikku teavet ka inseneridele ja spetsialistidele, kes tegelevad vedelike ja gaaside mehaanika väljakutsetega oma igapäevases töös. Autor on püüdnud esitada keerukad teemad piisava matemaatilise rangusega, hoides samal ajal teksti arusaadavana.

Raamat on suunatud nii vanemate kursuste üliõpilastele, kes soovivad süvendatult mõista hüdromehaanika valdkonda, kui ka spetsialistidele, kes vajavad teadmisi vedelike mehaanikast oma kutsetöös. See pakub väärtuslikku ja põhjalikku ülevaadet hüdromehaanika põhimõtetest ning nende rakendamisest praktilistes olukordades.’ NB! Esimesele valgele lehele kirjutatud pastakaga praak!

Lisainfo

Kaal 0,95 kg
Mõõtmed 21,5 × 16 × 4,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1997

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

719

Sari

ISBN

Seisukord

Väga hea

Ostukorv