Hammasülekanded: geomeetria ja täpsus

Heino Lepiksoni raamat Hammasülekanded: geomeetria ja täpsus keskendub silinder- ja koonushammasrataste geomeetriaarvutustele ja täpsusele ning tutvustab olulist hammasrataste teooriat, pakkudes arvutusnäiteid ja eraldi peatükki laineülekannetest.

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300898 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Hammasülekanded : geomeetria ja täpsus / Heino Lepikson

Heino Lepiksoni raamat Hammasülekanded: geomeetria ja täpsus on põhjalik teejuht silinder- ja koonushammasrataste geomeetriaarvutuste ja täpsuse maailma. Raamat tutvustab vajalikke hammasrataste teooriaid ning pakub arvukalt arvutusnäiteid, aidates mõista nende ülekannete põhialuseid ja arvutuslikke aspekte. Lisaks sellele on raamatus eraldi peatükk, mis käsitleb laineülekandeid, täiendades oluliselt teadmisi ja mõistmist ülekannete mitmekesisusest.

See raamat on suunatud konstruktoritele, tehnoloogidele ja masinaehituse õpilastele, pakkudes selget ja süstematiseeritud lähenemist hammasülekannetele. Olles varustatud nii teooria kui ka praktiliste arvutusnäidetega, toetab see teadmiste omandamist ja annab vajaliku aluse mõistmaks hammasülekannete geomeetriat, täpsust ning nende erinevaid rakendusi masinaehituses.

Lisainfo

Kaal 0,265 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1989

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

279

Sari

ISBN

Seisukord

Hea

Ostukorv