Gunnar Aarma elutarkused II

Gunnar Aarma elutarkuste teine osa viib teid sügavamale tervise ja heaolu maailma. Siin leiate praktilised juhised, kuidas tasakaalustada oma keha ja vaimu ning avastada tervisliku eluviisi saladusi. Raamat sisaldab ka teavet püramiididest ja meditatsioonist, mida Gunnar Aarma innukalt propageeris. Lisaks pakub see lühemaid kirjutisi erinevatel teemadel, mis aitavad teil mõista elu sügavamaid tähendusi. Laske nendel tarkustel muuta teie elu rikkamaks ja tervislikumaks.

16,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Kui otsite teejuhatust tervisliku ja õnneliku elu poole, siis on “Gunnar Aarma elutarkused” teine osa just see, mida vajate. Selle raamatu lehekülgedel leiavad kajastamist olulised tervisekomponendid, mida Gunnar Aarma on õnne valemisse integreerinud. Esimeses raamatus jagas ta oma tarkusi mõtlemise, hingamise ja toitumise kohta, ning nüüd saate lähemalt uurida neljandat olulist aspekti – tervist.

Raamat annab teile põhjaliku ülevaate tervislikest eluviisidest, mis aitavad tasakaalustada keha ja vaimu. See sisaldab kahte pikemat kirjutist – üks pühendatud püramiididele ja teine meditatsioonile. Gunnar Aarma oli kirglik püramiidide propageerija ning tema isegi paigutas oma voodi püramiidi sisse, et ärgata hommikul täis energiat ja elurõõmu.

Meditatsioon on teema, millest paljud kuulevad, kuid ei pruugi täielikult mõista. Raamat selgitab lihtsate sõnade ja mõistetega meditatsiooni olemust ning kuidas see võib mõjutada teie elu kvaliteeti. Lisaks neile põhjalikele käsitlustele leiate raamatust ka lühemaid kirjutisi erinevatel teemadel, alates harmooniast ja esoteerikast kuni saatuse ja surma, märkide ja sümboliteni.

Gunnar Aarma elutarkused on nagu valguskiir pimedas tunnelis, mis aitab teil leida teed tervislikuma, õnnelikuma ja tasakaalustatuma elu poole. Need tarkused on lihtsate sõnade ja praktiliste näidetega, mis muudavad keerulised kontseptsioonid arusaadavaks ja kergesti rakendatavaks.

Laske “Gunnar Aarma elutarkustel” muuta teie elu paremaks ja avastage tee tervislikumate eluviiside ning sügavama heaolu suunas.

Lisainfo

Kaal 0,393 kg
Mõõtmed 22 × 14,5 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2014

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

235

ISBN

9789949531608

Ostukorv