Geenius ja jumalanna 1995 / Aldous Huxley

Geenius ja jumalanna on Aldous Huxley kirjutatud esseede kogumik, kus autor uurib ja kaalub kirjanduse, kunsti ja elu olemust. Raamat pakub lugejatele mõtisklusi kunsti ja reaalsuse suhetest ning mõistmise erinevatest aspektidest.

8,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300010 Kategooria:

Kirjeldus

Geenius ja jumalanna on kirjandusklassiku Aldous Huxley esseede kogumik, mis sügavalt mõtiskleb kunsti, kirjanduse ja elu olemuse üle. Autor püüab uurida, kuidas kirjandus ja kunst mõjutavad inimeste maailmavaadet ja elu ning kuidas need kaks valdkonda kõnetavad inimese vaimseid ja emotsionaalseid kihte.

Raamatus esitab Huxley mõtteid ja kaalutlusi kunsti ja kirjanduse olulisusest inimkultuuris, eriti sellest, kuidas need kunstivormid suudavad avada uusi perspektiive ja sügavamaid tähendusi. Samuti uurib ta, kuidas reaalsus ja kujutlusvõime põimuvad ning kuidas kunst võib tuua esile inimeste sisemise olemuse ja tegeliku eksistentsi eripärad.

Geenius ja jumalanna annab lugejatele võimaluse sukelduda Huxley sügavatesse mõttelendudesse kunsti ja kirjanduse olemuse üle ning tõlgendada neid nähtusi uues valguses. See on raamat neile, kes naudivad filosoofilisi ja kunstilisi mõtisklusi ning soovivad mõista nende mõju inimkogemusele.

Lisainfo

Kaal 0,14 kg
Mõõtmed 17,4 × 11,7 × 1 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1995

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

110

Seisukord

Väga hea

Ostukorv