Ellujäänu mälestused

Doris Lessingi haarav autobiograafiline romaan “Ellujäänu mälestused” viib lugeja keset lagunevat tsivilisatsiooni, jälgides peategelase arengut ja mälu keerdkäike. Raamat uurib inimolemise sügavusi ja mälu usaldusväärsust keerulistel aegadel.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400168 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Doris Lessing, Nobeli kirjanduspreemia laureaat, kutsub lugejaid oma haaravale autobiograafilisele teekonnale romaanis “Ellujäänu mälestused”. See teos on erakordne katse valada tema enda elu ja kogemused ilukirjanduslikku vormi, tuues lugejateni meisterliku ja sügava jutustuse.

Tegevus toimub Londonis, kus tsivilisatsioon on mingil põhjusel kokku varisemas. Peategelase juurde ilmub noor tüdruk Emily ja omapärane loom, kes on osaliselt nii koer kui ka kass. Emily kujutab endast peategelase nooremat mina ning tema kasvamise ja arengu jälgimine toob esile inimolemise keerukuse ja sügavuse. Raamat viib lugejad peategelase mälu labürintidesse, kus minevik ja olevik põimuvad omavahel.

Üks raamatu keskseid teemasid on mälu ja selle usaldusväärsus. Peategelane avastab, kui habras ja paindlik on mälu ning kuidas mineviku sündmused ja paigad võivad teda mõjutada ja juhatada keset kaootilist ja muutuvat maailma.

“Ellujäänu mälestused” on sügav ja mõtlemapanev teos, mis räägib inimese olemusest, mälu keerukusest ning elu ja tsivilisatsiooni haprusest. See raamat viib lugejad põnevale teekonnale, kus minevik ja olevik põimuvad ning kus peategelane üritab mõista oma elu ja maailma, milles ta elab. Oma kirjandusliku meisterlikkusega avab Doris Lessing inimhinge sügavusi ning kutsub lugejaid mõtlema elu põhiküsimuste üle.

Lisainfo

Kaal 0,395 kg
Mõõtmed 21,5 × 14,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

222

ISBN

9985312279

Ostukorv