Elektrimontööri käsiraamat

Endel Altpere, Antti Hansson ja Kalju Elektrimontööri käsiraamat on kõrgepingeseadmete ja elektritarvikutega tegelevatele spetsialistidele suunatud praktiline teejuht. Raamat pakub põhjalikke juhiseid valiku, montaaži, ekspluatatsiooni ja ohutustehnika kohta, muutes selle oluliseks ressursiks elektrimontööridele ja tehnikutele.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300433 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Endel Altpere, Antti Hansson ja Kalju Elektrimontööri käsiraamat on kõrgepingeseadmete ja elektritarvikutega tegelevate spetsialistide praktiline teejuht. Raamat on täis põhilisi juhiseid ja nõudeid, mille eesmärk on aidata elektrimontööridel ja -tehnikutel mõista ning rakendada kõrgepingeseadmete ja elektritarvikute valikut, montaaži, ekspluatatsiooni ja ohutustehnikat.

Teos on struktureeritud selgelt jaotatud peatükkidesse, hõlmates kõiki olulisi teemasid alates kõrgepingeseadmetest kuni elektrienergia kadude vähendamiseni. Iga peatükk on rikastatud praktiliste näidetega ning illustreeritud selgete joonistega, mis muudavad keerukad kontseptsioonid kergesti mõistetavaks.

Raamatu eesmärk on mitte ainult pakkuda praktilist juhendit elektrimontööridele ja -tehnikutele, vaid ka aidata kaasa oskustööliste väljaõpetamisele. Selles on rõhuasetus nii tehnilistel aspektidel kui ka ohutuse tagamisel, muutes selle oluliseks ressursiks kõigile, kes töötavad kõrgepingeseadmete ja elektritarvikutega.

Elektrimontööri käsiraamat on kõrgepingeseadmetega tegelevate spetsialistide jaoks kohustuslik lugemine, mis võimaldab neil oma töös tõhusamalt tegutseda ja tagada ohutu ja usaldusväärne elektrivarustus.

Lisainfo

Kaal 0,419 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2 cm
Autor

, , ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1988

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

327

Seisukord

Väga hea

Ostukorv