Ehitiste renoveerimine – Karl Õiger

Raamat on põhjalik juhend ehitiste renoveerimise protsessidele ja parimatele tavadele. Raamat keskendub peamiselt erinevatele ehitusmaterjalidele, nagu betoon, kivi, metall, puit, plastikud ja viimistlusmaterjalid. See sisaldab olulist teavet ehituskonstruktsioonide, piirdekonstruktsioonide soojapidavuse ja viimistlustööde kohta. Lisaks sellele käsitleb Õiger teostes levinud kahjustusi ja nende taastusremondi võtteid.

48,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400039 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Ehitiste renoveerimine – Karl Õigeri

on avaldatud 2015. aastal, on põhjalik juhend ehitiste renoveerimise protsessidele ja parimatele tavadele. Raamat keskendub peamiselt erinevatele ehitusmaterjalidele, nagu betoon, kivi, metall, puit, plastikud ja viimistlusmaterjalid. See sisaldab olulist teavet ehituskonstruktsioonide, piirdekonstruktsioonide soojapidavuse ja viimistlustööde kohta. Lisaks sellele käsitleb Õiger teostes levinud kahjustusi ja nende taastusremondi võtteid.

Ühes raamatu viimastest peatükkidest süveneb autor ehitiste avariieelsetesse ja avariiseisunditesse, samuti ehitiste osalisse või täielikku lammutamist ja ehitusjäätmete käitlemist. Õiger toob esile, et mõnel juhul võib vanema hoone renoveerimise kulutused ületada uue hoone ehitamise kulusid. Sellistel juhtudel soovitab ta kaaluda lammutamist, kuid teeb erandi muinsuskaitse all olevatele objektidele.

Tervikuna on raamat väärtuslik ressurss professionaalidele ja ka huvilistele, kes soovivad mõista ehitiste renoveerimise erinevaid aspekte. Õigeri ulatuslikud kogemused ja erialakirjandusele tuginev lähenemine teevad sellest teosest usaldusväärse ja põhjaliku allika.

Lisainfo

Kaal 0,72 kg
Mõõtmed 24,8 × 17,8 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2015

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

302

Ostukorv