-25%

Eesti-norra vestmik

Vestmik on suurepärane kaaslane neile, kes reisivad Norrasse ja soovivad suhelda kohalikega norra keeles. Vestmik sisaldab erinevaid vestlusteemasid, mis aitavad kasutajatel end erinevates olukordades väljendada ja samas tutvustada Eesti kultuuri ja ühiskonna eripärasid. See on praktiline ja informatiivne ressurss, mis muudab keeleõppe ja kultuurivahetuse hõlpsamaks ja nauditavamaks.

Original price was: 18,00 €.Current price is: 13,50 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 13 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Eesti-norra vestmik = Estisk-norsk parlør / Kristel Zilmer

Vestmik on praktiline ja kasulik abivahend neile, kes plaanivad reisida Norrasse ja soovivad kohalikega suhelda norra keeles. See vestmik on loodud selleks, et aidata reisijatel end erinevates olukordades norra keeles väljendada, pakkudes samas ka võimalust tutvustada Eesti kultuuri ja ühiskonna eripärasid.

Vestmik sisaldab mitmeid vestlusteemasid, mis seonduvad nii Eesti kui ka Norra oludega, andes kasutajale võimaluse jagada oma kaaslastega huvitavaid fakte ja teavet mõlema riigi kohta. See on suurepärane ressurss neile, kes soovivad mitte ainult õppida norra keelt, vaid ka tutvustada oma kaaslastele Eesti kultuuri ja traditsioone.

Lisainfo

Kaal 0,227 kg
Mõõtmed 18,5 × 12 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2013

Keel

Kirjastus

ISBN

9789985579404

Ostukorv