Eesti elu: Väärtushinnangud muutuvad

Johan Ahlbergi haarav mälestuste raamat, mis viib lugeja tagasi Eesti rahva elule 1930ndatest sajandi lõpuni. Autor avab isikliku vaate Eesti keerulistele aegadele, keskendudes eriti Teise maailmasõja rasketel aastatel kogetule ja Nõukogude võimu päevadele.

9,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300236 Kategooria:

Kirjeldus

Eesti elu: Väärtushinnangud muutuvad… Kummale poole? – Johan Ahlberg

Johan Ahlbergi mälestuste raamat, pakub lugejale ainulaadset võimalust sukelduda sügavale Eesti rahva elusse alates 1930ndatest kuni sajandi lõpuni. Autori isiklikud mälestused toovad esile olulised sündmused ja emotsioonid, mis kujundasid Eesti saatust läbi keeruliste aegade.

Raamat annab erilise tähelepanu Teise maailmasõja rasketele aastatele, tuues esile Eesti okupeerimise kolmel korral võõrvõimude poolt. Johan Ahlberg jagab lugejatega nii kannatusi kui ka koomilisi seiku Nõukogude võimu päevilt, pakkudes sellega rikkalikku ja mitmekülgset ülevaadet ajast, mil Eesti rahvas pidas võitlust vabaduse ja väärtushinnangute säilitamise eest.

Autori isikupärane pilk ja kaasakiskuv jutustamisstiil toovad esile inimlikud aspektid ajaloolistes sündmustes. Eesti elu. Kotijooks? Väärtushinnangud muutuvad… ei ole lihtsalt mälestuste kogumik, vaid rännak minevikku, mis aitab mõista, kuidas erinevad ajajärgud on kujundanud Eesti rahva identiteeti.

Johan Ahlbergi mälestused on lugu vastupanust, visadusest ja lootusest keerulistes oludes. Raamat kõnetab nii neid, kes mäletavad neid aegu, kui ka nooremat põlvkonda, kes soovivad mõista oma maa ajalugu läbi inimlike kogemuste ja tunnete.

Lisainfo

Kaal 0,397 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2003

Keel

Lehekülgede arv

235

ISBN

9985788974

Seisukord

Väga hea

Ostukorv