Camilla

Raamat “Camilla” on krahvinna Tatjana Dönhoffi kirjutatud biograafia Camilla Shandist, kes hiljem sai Walesi printsessiks ja Cornwalli hertsoginnaks. Raamat käsitleb Camilla elu enne ja pärast abiellumist Walesi prints Charlesiga ning annab lugejatele ülevaate tema armuafäärist Walesi printsiga ja tema rollist Suurbritannia aadelkonnas.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

“Camilla” on biograafia, mis kirjeldab Camilla Shandi elulugu, kes on tuntud kui Cornwalli hertsoginna ja Walesi prints Charlesi abikaasa. Autor krahvinna Tatjana Dönhoff avab lugejatele Camilla elu enne ja pärast abiellumist Walesi prints Charlesiga.

Raamatus tuuakse välja Camilla elu voogavalt ja mahlakalt, kuid mitte liiga üleilustatult. Lugejad saavad teada tema varasematest suhetest ja seiklustest enne Charlesiga abiellumist ning sellest, kuidas ta leidis end olulisse rolli Suurbritannia aadelkonnas.

Raamat käsitleb ka Camilla ja Walesi printsi Charlesi abielusuhte keerukust, sealhulgas nende keerulisi suhteid, lahkhelisid ja armuafääri, mis kujundas nende suhet aastate jooksul.

“Camilla” pakub lugejatele põhjalikku pilguheitu Suurbritannia kuningliku perekonna ühe olulise liikme, Camilla Shandi elule ning tema rollile Walesi printsessina ja Cornwalli hertsoginnana. Raamat annab põhjaliku ülevaate nende keerulisest suhtest ja aitab mõista Camilla elu enne ja pärast abiellumist Walesi prints Charlesiga.

Lisainfo

Kaal 0,591 kg
Mõõtmed 21,5 × 15,5 × 3,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

364

ISBN

9789949421367

Ostukorv