Biorütmid

Raamat uurib inimese elu rütmilisi tsükleid ja nende mõju igapäevaelule ning inimsuhetele.

5,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Biorütmid – Ilmar Raidna

Süveneb inimorganismi ühte põnevamasse ja mõistatuslikumasse aspekti – biorütme. Raamat koosneb kahest põhiosast, mis pakuvad lugejale sügavamat arusaamist sellest, kuidas biorütmid toimivad ja kuidas neid igapäevaelus rakendada.

Esimene osa selgitab biorütmide olemust ja nende mõju inimese organismile ja käitumisele. Biorütmid on tsüklilised rütmid, mis võivad mõjutada meie füüsilist seisundit, emotsionaalset seisundit ja intellektuaalset võimekust. Raamat aitab lugejal mõista, kuidas need tsüklid töötavad, kuidas need võivad mõjutada meie igapäevaelu ning kuidas neid teadmisi kasutada enda ja inimsuhete paremaks juhtimiseks.

Teine osa raamatust on leksikon, mis pakub põhjalikku teavet erinevate biorütmide ja nende tähenduse kohta. See osa aitab lugejal mõista, kuidas erinevad rütmid võivad mõjutada tema elu ja kuidas neid jälgida ning rakendada. Leksikonis leiduv teave võimaldab lugejal paremini mõista, kuidas biorütmid mõjutavad tema füüsilist heaolu, emotsionaalset seisundit ja intellektuaalset võimekust.

Lisainfo

Kaal 0,326 kg
Mõõtmed 22 × 17,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2001

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

166

ISBN

9985781074

Ostukorv