Benito Mussolini elulugu

Raamat on põhjalik uurimus Itaalia fašistlikust diktaatorist. Raamat kajastab Mussolini tõusu ja langust, tema ideoloogia kujunemist ja mõju Itaaliale, samuti tema isiklikku elu. Hibberti teos on asjatundlik ja kaasahaarav, pakkudes sügavat sissevaadet ühe 20. sajandi mõjukaima ja vastuolulisema poliitiku elusse.

14,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Benito Mussolini elulugu / Christopher Hibbert

Raamat on põhjalik käsitlus, mis uurib ühe 20. sajandi märkimisväärseima ja vastuolulisema poliitilise kuju – Itaalia fašistliku diktaatori Benito Mussolini – elu ja pärandit. Hibbert, tuntud oma ajalooliste teoste poolest, sukeldub sügavalt Mussolini isiklikku ja poliitilisse ellu, alates tema varasest noorusest kuni tõusuni võimule Itaalias.

Raamat käsitleb Mussolini poliitilise ideoloogia kujunemist, tema võimuhaaramist ja fašistliku režiimi rajamist Itaalias. Hibbert analüüsib, kuidas Mussolini juhtimisstiil ja poliitika mõjutasid Itaalia sotsiaalset ja majanduslikku elu, samuti tema suhteid teiste tolleaegsete märkimisväärsete riigijuhtidega. Hibbert ei väldi ka Mussolini isikliku elu keerukaid aspekte, sealhulgas tema suhteid perekonna ja lähikondlastega.

Benito Mussolini elulugu pakub terviklikku ülevaadet fašistlikust ideoloogiast ja selle mõjust Euroopa ajaloole, samuti süvitsi minevat analüüsi Mussolini isiksusest ja tema tegudest. Hibberti suutlikkus tuua esile ajaloolisi detaile ja inimlikke elemente teeb sellest raamatust hädavajaliku lugemise neile, kes soovivad mõista 20. sajandi Euroopa poliitilist maastikku ja ühe selle kõige vastuolulisema liidri elu.

Lisainfo

Kaal 0,45 kg
Mõõtmed 20,5 × 13,5 × 2,2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1997

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

397

ISBN

9985660536

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv