-25%

Barokk. Arhitektuur, skulptuur, maalikunst

Raamat on põhjalik uurimus baroki ajastust, mis valgustab lugejat selle kunstilise liikumise sünnist, õitsengust ja mõjust Euroopa kultuurile. Väljaande toimetaja Rolf Toman on kombineerinud erinevate ekspertide analüüse ja uurimusi, et pakkuda terviklikku ja sügavat ülevaadet baroki mõjust arhitektuurile, skulptuurile ja maalikunstile.

Original price was: 45,00 €.Current price is: 33,75 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 33 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Barokk. Arhitektuur, skulptuur, maalikunst

on põhjalik uurimus baroki ajastust, mis valgustab lugejat selle kunstilise liikumise sünnist, õitsengust ja mõjust Euroopa kultuurile. Väljaande toimetaja Rolf Toman on kombineerinud erinevate ekspertide analüüse ja uurimusi, et pakkuda terviklikku ja sügavat ülevaadet baroki mõjust arhitektuurile, skulptuurile ja maalikunstile.

Raamat avab uksed barokkarhitektuuri maailma erinevates Euroopa piirkondades, uurides selle erinevusi ja ühiseid jooni, olgu see siis Itaalia linnade ehitus või Prantsusmaa aedadisain. Skulptuur ja maalikunst, olles samuti baroki mõjusfääris, kujutavad endast ka kunstivorme, kus ilu, emotsioon ja suurejoonelisus olid võtmetähtsusega.

Rikkalikult illustreeritud ja detailsete selgitustega on see teos nii visuaalselt ahvatlev kui ka sisuliselt hariv, sobides nii professionaalsetele kunstiajaloolastele kui ka huvilistele. Raamatu lisaväärtust tõstavad sõnastik ja arhitektide ning kunstnike biograafiad, mis pakuvad taustateavet ja süvendavad mõistmist antud teemal.

Selle raamatu lehekülgedel avaneb baroki ajastu kogu oma hiilguses, näidates, kuidas see kunstivool on kujundanud ja mõjutanud Euroopa kultuurimaastikku 17. ja 18. sajandil.

Lõpetuseks, “Barokk. Arhitektuur, skulptuur, maalikunst” on hindamatu ressurss igaühele, kes soovib paremini mõista Euroopa kunstiajalugu ja selle erinevaid tahke.

Lisainfo

Kaal 1,873 kg
Mõõtmed 26,5 × 22,5 × 3,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

500

ISBN

9.78999E+12

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv