Atlanta 96: XXVI olümpiamängud

Atlanta ’96: XXVI olümpiamängud on haarav ülevaade Sajandi olümpiamängudest, mis toimusid Atlantas. Raamatus tuuakse esile nii sündmuste head kui halvad küljed, alates pommiähvardustest kuni sportlaste suurepäraste saavutusteni. Eesti iseseisva võistkonnana oli esindatud 45 sportlast, ja raamat pakub põnevat tagasivaadet nende esinemisele, koos sportlaste endi kommentaaridega.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Atlanta ’96: XXVI olümpiamängud on haarav raamat, mis toob lugejateni meeleoluka ülevaate Sajandi olümpiamängudest, mis toimusid Atlantas. Olümpiamängud on alati olnud sündmuseks, mis paelub maailma tähelepanu ning Atlanta 1996. aasta olümpiamängud polnud erandiks. Need mängud jäid ajalukku nii positiivsete kui ka negatiivsete sündmustega.

Raamatus tuuakse esile nii sündmuste head küljed kui ka väljakutsed, millega korraldajad kokku puutusid. Üks märkimisväärne aspekt oli pommiähvarduste olemasolu, mis tõi kaasa suurema turvalisuse tagamise vajaduse. Samal ajal nägime ka ameeriklaste suurejoonelisust ja võimsaid saavutusi spordis.

Eesti oli Atlantas esindatud iseseisva võistkonnaga, kuhu kuulus 45 sportlast. See oli suur sündmus Eesti jaoks ning raamat pakub põnevat tagasivaadet nende esinemisele. Sportlaste endi kommentaarid ja mõtted annavad lugejatele võimaluse mõista nende pingutusi ja emotsioone olümpiamängudel.

Raamat Atlanta ’96: XXVI olümpiamängud on suurepärane võimalus sukelduda ajalukku ja kogeda olümpiamängude võlu ning keerukust. See on väärtuslik lugemismaterjal kõigile spordi ja olümpiamängude huvilistele, kes soovivad avastada selle suursündmuse tagamaid ning tunda kaasa Eesti sportlaste saavutustele ja väljakutsetele.

Lisainfo

Kaal 0,333 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 1,5 cm
Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1996

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

173

Seisukord

Hea

Ostukorv