Ängi mõiste

Sören Kierkegaardi “Ängi mõiste” on filosoofiline teos, mis uurib ängi olemust ja tähendust inimese eksistentsis. Raamat vaatleb ängi psühholoogilisest ja eetilisest vaatenurgast ning aitab mõista selle mõju inimese psüühikale ja moraalsele seisundile. See on mõtlemapanev teos neile, kes otsivad sügavaid filosoofilisi kaalutlusi inimolemise kohta.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400361 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Ängi mõiste / Sören Kierkegaard

Sören Kierkegaardi “Ängi mõiste” on filosoofiline teos, mille autor kasutab pseudonüümi Vigilius Haufniensis, mis tähendab Valvat Kopenhaagenlast. See teos on varustatud alapealkirjaga “Üks lihtne psühholoogilis-viitav kaalutlus. Pärispatu dogmaatilise probleemi suunitlusega”. Raamatu keskmes on äng, teema, mis on Kierkegaardi teisteski teostes esile tõstetud.

“Ängi mõiste” uurib ängi olemust ja tähendust inimese eksistentsis. Autor võtab vaatluse alla selle psühholoogilise seisundi ning analüüsib seda eetilisest vaatenurgast. Haufniensis, raamatu autoripseudonüüm, vaatleb psühholoogiat kõrgemalt eetilise positsiooni seisukohalt ning esitab kaalutletud kaalutlusi selle kohta, kuidas äng mõjutab inimese eksistentsi ja moraalset seisundit.

Raamat toimib ajaliselt ja temaatiliselt sideme lüliks Kierkegaardi teiste teoste, nagu “Võrgutaja päevaraamat” ja “Surmatõbi” vahel. See pakub lugejale sügavaid mõtteid ja filosoofilisi kaalutlusi ängi teemal ning aitab mõista inimese psühholoogiat ja eetikat.

“Ängi mõiste” on mõeldud neile, kes huvituvad filosoofiast, psühholoogiast ja inimolemise sügavamatest aspektidest. See teos paneb teid mõtlema ja kahtlema ning avab ukse filosoofia salapärasesse maailma.

Lisainfo

Kaal 0,313 kg
Mõõtmed 21,5 × 14,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

223

Sari

ISBN

9.78999E+12

Ostukorv