Ajaloo ja argipäeva ees

Raamat on kogumik mõtlemapanevatest kirjatöödest, mis haaravad nii argipäeva kui ka ajalugu. Autor viib lugeja teekonnale minevikku ja uurib mälu ning mäletamise rolli, luues erakordse vaatenurga minevikku ja selle seostele tänapäevaga. Kirjanik puudutab ka kirjanduse jõudu elu rikastamisel ning vaatab lähedalt kirjanike loomingulist mõtisklust olevikust.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Ajaloo ja argipäeva ees: artikleid ja mälestusi – Mall Jõgi

Mall Jõgi on kogunud raamatusse aastatepikkuse kirjandusliku tegevuse viljad, aastatest 1978 kuni 2007. See raamat on kui ajarännak, mis võimaldab lugejal sukelduda minevikku ja samas mõista selle seoseid tänapäevaga.

Autor vaatleb tähelepanelikult nii argipäeva kui ka ajalugu, toonitades, kui oluline on minevik meie eludes ja mäletamise jõud. Kasvõi lihtsad argipäeva hetked ja mälestused võivad olla sügavalt seotud suurema ajaloolise taustaga. Raamatus käsitletakse ka kirjanduse rolli elus ja inimese mõtlemises.

Kirjandus avab uksed teistesse maailmadesse ja annab võimaluse mõista nii minevikku kui ka olevikku. Kogumik puudutab ka kirjanike mõtisklusi ja nende loomingu tähendust. Kirjandus ei ole pelgalt sõnad raamatulehekülgedel, vaid see kajastab elu, tundeid ja mõtteid, mis on omakorda seotud argipäevaga.

Mall Jõgi toob lugejani ka omaenda mälestused ja mõtisklused, mis lisavad raamatule isiklikku ja inimlikku mõõdet. “”Ajaloo ja argipäeva ees: Artikleid ja mälestusi”” on raamat, mis paneb lugejad mõtlema mineviku ja oleviku seoste ning kirjanduse tähenduse üle elus.”

Lisainfo

Kaal 0,688 kg
Mõõtmed 24,5 × 17 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

327

ISBN

9.78999E+12

Ostukorv