A ja O taskuteatmik 2004

A ja O taskuteatmik 2004 on kiire ja mugav viis saada vastuseid igasugustele küsimustele. See taskuteatmik hõlmab laia teemade spektrit alates universumist kuni spordini, pakkudes lugejale kiiret ja hõlpsat juurdepääsu olulistele faktidele. Oluline teabeallikas igapäevaelus!

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

A ja O taskuteatmik 2004 on kiirem kui internet, pakkudes lugejale mõne hetkega vastuseid mistahes küsimustele. See viies trükk on üle 500-leheküljeline taskuteatmik, mis ei ole mitte ainult teabepagas 2004. aasta algusest, vaid ka põhjalik ülevaade olulistest kultuuri-, teadus- ja spordisündmustest aastal 2003.

Teatmik sisaldab 10 teemaderingi, mis hõlmavad universumist ja Maa geograafiast kuni looduse, inimese, riikide, majanduse, tehnika, kultuuri, religiooni ja spordini. Andmed on esitatud selgelt, kasutades tabeleid ja illustratsioone, et muuta teave kergesti ligipääsetavaks.

Sisukas teatmik käsitleb mitmesuguseid teemasid alates astronoomiast kuni maailmameistrivõistluste ja olümpiamängudeni. Kõik andmed on ajakohased seisuga 1. jaanuar 2004, mis muudab selle raamatu väärtuslikuks teabeallikaks, mis haarab nii mineviku kui ka kaasaegse maailma.

Lisainfo

Kaal 0,519 kg
Mõõtmed 21 × 12 × 2,5 cm
Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2004

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

501

Seisukord

Hea

Ostukorv