999 nõuannet

Aili Kogermani 999 nõuannet: Vestlusi kodukeemiast on tavaformaadis, kõvade kaantega käsiraamat, mis pakub 310 leheküljel põhjalikke teadmisi kodukeemia kohta. Raamat käsitleb olmekemikaalide koostist, omadusi ning jagab praktilisi nõuandeid nende ohutuks ja efektiivseks kasutamiseks. Eriti kasulik perenaistele, kes soovivad oma kodu, riietust ja isegi kosmeetikat hooldada teadlikult ja oskuslikult.

3,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 3 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300394 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

999 nõuannet: vestlusi kodukeemiast / Aili Kogermann

Aili Kogermani “999 nõuannet. Vestlusi kodukeemiast” on asendamatu käsiraamat igale koduhoidjale, kes soovib süvendada oma teadmisi koduses kemikaalide kasutamises. See 310-leheküljeline raamat, mõõtmetega 130×250 mm ja tavaformaadis kõvade kaantega, pakub asjatundlikke ja praktilisi nõuandeid kodukeemia valdkonnas.

Kuigi kaaned ja nurgad on kohati kulunud, raamat pisut köitest lahtine ja mõned lehed veekahjustuse tõttu lainelised, on sisu täielikult olemas ja loetav. Raamatust leiab põhjalikku teavet erinevate olmekemikaalide, nagu pesupesemisvahendid, mürkkemikaalid, kosmeetikavahendid (juuksevärvid, desodorandid jt), keemilised kiud, plastmassid, sünteetilised nahad ja karusnahad, nende koostise, omaduste ning kasutusviiside kohta.

Autor keskendub eeskätt nende ainetega seotud ohutusnõuetele ja tõhusale kasutamisele, pakkudes samal ajal ka alternatiivseid ja keskkonnasõbralikke lahendusi. Eriti väärtuslikuks teeb raamatu see, et see on suunatud eelkõige perenaistele, pakkudes neile praktilisi nõuandeid kodu, riietuse ja isiklike esemete hooldamiseks.

“999 nõuannet. Vestlusi kodukeemiast” on ideaalne allikas neile, kes soovivad muuta oma igapäevased kodutööd teadlikumaks ja turvalisemaks. Raamat on suurepärane abimees igaühele, kes peab lugu oma kodu puhtusest ja tervislikust keskkonnast.

Lisainfo

Kaal 0,34 kg
Mõõtmed 21 × 13,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1982

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

302

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv