-25%

30 sala-aastat töö signaaliluures 1914-1944

Raamat paljastab suure sõja ajal ja rahu-aastatel toimunud saladusliku signaaliluure maailma. See raamat annab lugejatele põneva pilguelu Briti valitsuse alluvuses töötanud Alastair Dennistoni elule ja tema olulisele rollile kodeerimis- ja šifreerimiskeskuses. Dennistoni töö tundub kättesaamatu ja diskreetne, kuid selle raamatu kaudu saavad lugejad avastada nende aastate dramaatilised sündmused ja olulise panuse signaaliluure valdkonnas.

Original price was: 14,00 €.Current price is: 10,50 €.

Availability: 3 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

30 sala-aastat töö signaaliluures 1914-1944

Robin Dennistoni raamat 30 sala-aastat: A. G. Dennistoni töö signaaliluures 1914-1944 tõmbab kardina eest ära sündmustelt, mis on olnud aastakümneid varjul saladuses. See raamat käsitleb Alastair Dennistoni, autori isa, elu ja tööd Briti valitsuse alluvuses, kus ta juhtis kodeerimis- ja šifreerimiskeskust ning oli seotud signaaliluurega Esimese ja Teise maailmasõja ajal ning ka pärast sõdu.

Alastair Denniston oli mees, kes murdis lahti šifreeritud diplomaatilisi sõnumeid ning aitas mõjutada olulisi välispoliitilisi sündmusi. Kuigi tema töö oli diskreetne ja saladuslik, mängis see märkimisväärset rolli Briti luuretegevuses ja välispoliitikas. Autor Robin Denniston toob lugejateni põhjalikud uurimistulemused ning paljastab oma isa ja tema meeskonna võitlused ja saavutused, mis on olnud seni teadmata.

30 sala-aastat avab ukse salapärase signaaliluure maailma ning annab lugejatele võimaluse mõista nende ajalooliste sündmuste mõju tänapäeva maailmale. See raamat sobib kõigile ajaloohuvilistele ja luurefännidele, kes soovivad heita pilguelu ühe olulise isiku ja tema aja saladustesse.

 

Lisainfo

Kaal 0,53 kg
Mõõtmed 25 × 15,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2009

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

205

ISBN

9.78995E+12

Ostukorv