When – The scientific Secrets of Perfect Timing

Raamat autorilt Daniel H. Pink paljastab teaduslikud saladused õige aja valimiseks, et aidata teil õitseda tööl, koolis ja kodus. See raamat uurib aja olulisust meie igapäevaelus ning jagab kasulikke teadmisi ja praktilisi nõuandeid.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

When – The scientific Secrets of Perfect Timing / Daniel H. Pink

Daniel H. Pinki raamat When on põneva sisuga, uurides aja olulisust ja selle mõju meie elule ning annab lugejatele teaduslikult põhinevaid vahendeid, kuidas õige aeg valida erinevates eluvaldkondades. Autor, kellel on rahvusvaheline bestsellerite Drive ja To Sell is Human autor, võtab vaatluse alla aja mõiste ja selle seosed meie heaolu ja eduga.

Raamatus esitatakse huvitavaid teadusuuringuid ja näiteid, mis selgitavad, kuidas meie bioloogiline kell mõjutab meie töövõimet, õppimisvõimet ja igapäevaelu otsuseid. Autor jagab teadmisi sellest, kuidas õige aeg võib olla võti parema jõudluse ja õnneliku elu saavutamiseks.

See raamat pakub praktilisi nõuandeid ja juhiseid, kuidas paremini mõista oma bioloogilist kella ja õppida valima õiget aega, et saavutada suurem produktiivsus, paremad tulemused nii tööl kui ka koolis ning üldine heaolu. Raamat on ideaalne lugemine kõigile, kes soovivad oma elus paremini aega kasutada ja saavutada edu erinevates eluvaldkondades.

Lisainfo

Kaal 0,19 kg
Mõõtmed 19,7 × 12,8 × 1,6 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2019

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

258

Ostukorv