Võimuhullus!

Avasta ajaloo kõige hirmsamad ja hullumeelsemad diktaatorid Karl Shaw’i haaravas raamatus “Võimuhullus: Pööraste Diktaatorite Raamat.” See teos pakub ülevaadet diktatuuride kõige jahmatavamatest ja jaburamatest aspektidest, paljastades valitsejate paranoiat, megalomaaniat ja julma olemust.

9,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Karl Shawi raamat “Võimuhullus: Pööraste Diktaatorite Raamat” viib lugeja pööraste ja hirmuäratavate diktaatorite maailma, paljastades nende võimuahne ja hullumeelsed tegemised ajaloo erinevatel aegadel. See raamat pakub ülevaadet diktatuuride kõige jahmatavamatest ja jaburamatest aspektidest, tõmmates esile valitsejate vapustavad pretensioonid ja poliitika.

Diktaatorid on ajaloo jooksul avaldanud maailmale märkimisväärset mõju, kuid sageli on nad olnud paranoikud, megalomaanid, julmad ja isegi kannibalid. Karl Shaw uurib selliste tuntud valitsejate nagu Idi Amin, Adolf Hitler, Saddam Hussein ja paljude teiste võimuhullude elusid ja tegemisi. Ta heidab valgust nende valitsemisstiilile, mis tihtipeale oli iseloomulik äärmuslikule võimuihale ja julmusele.

Raamat pakub lugejatele haaravaid ja ehmatavaid lugusid, mis aitavad mõista, kuidas võimuhullus võib muuta inimesi, kes nad on. See visandab pildi nendest häirivatest isiksustest, kes mõjutasid oma riike ja maailma ajalugu. Autori jutustus annab lugejatele põneva võimaluse heita pilk inimloomuse tumedamale küljele ja mõista, kuidas üksikisikud võivad kasutada võimu oma isiklike soovide ja huvide rahuldamiseks, hoolimata sellest, millised tagajärjed sellega kaasnevad.

“Võimuhullus: Pööraste Diktaatorite Raamat” on põnev ja hästi kirjutatud teos, mis annab lugejatele huvitava vaatenurga ajaloole ning aitab mõista, kuidas mõned inimesed võivad minna äärmuslikesse ja hirmuäratavatesse äärmustesse, kui neile antakse liiga suur võim. See raamat on mõeldud kõigile ajaloohuvilistele, kes soovivad avastada inimloomuse keerukust ja selle mõju ühiskonnale ja maailmale.

Lisainfo

Kaal 0,257 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

150

Sari

ISBN

9789949141630

Ostukorv