Väike Java leksikon

Jüri Kiho raamat Väike Java leksikon on oskussõnastik, mis keskendub programmeerimiskeelele Java ning sisaldab märksõnade, tõlgete ja selgituste loendit eesti ja inglise keeles.

6,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300925 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Väike Java leksikon on Jüri Kiho poolt koostatud oskussõnastik, mis on suunatud programmeerimiskeele Java kasutajatele ja huvilistele. Raamat sisaldab märksõnade loendit, millele on lisatud tõlked eesti ja inglise keelde ning vajadusel ka selgitused.

Raamat võib olla kasulik nii algajatele kui ka kogenud Java programmeerijatele, kes soovivad laiendada oma teadmisi ja mõista Java programmeerimiskeele spetsiifilisi mõisteid ja terminoloogiat. See võib olla abiks ka õppijatele ja õpetajatele, kes õpetavad Java programmeerimist ning vajavad selgitusi ja tõlkeid seotud mõistetele.

“Väike Java leksikon” pakub kompaktset ja süstematiseeritud ülevaadet Java programmeerimiskeele olulistest mõistetest ning võib olla abiks keele mõistmisel ja kasutamisel. Raamat sobib igale, kes soovib süvendada oma Java programmeerimisoskusi ja laiendada oma teadmisi selles valdkonnas.

Lisainfo

Kaal 0,06 kg
Mõõtmed 20,5 × 14,5 × 0,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2002

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

39

Sari

ISBN

9985402618

Seisukord

Hea

Ostukorv