-25%

Üldine kunstiajalugu 1998 – Jaak Kangilaski

Jaak Kangilaski raamat Üldine Kunstiajalugu on tuntud kunstiajaloolase kompaktne ülevaade kujutava kunsti ja arhitektuuri stiilidest, vooludest ja laadidest ajastu algusest tänapäevani. Raamat hõlmab kunstiajaloo arengut erinevates maailma osades ning pakub ülevaadet ka Eesti kunstist. See on haridusministeeriumi poolt soovitatud õpik, millel on lisaks tekstilisele sisule ka mustvalged reproduktsioonid ja värvireproduktsioonid.

Original price was: 24,00 €.Current price is: 18,00 €.

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Kunst on inimkonna loomingu üks võimsamaid ja mitmekülgsemaid väljendusvorme, mis on saatnud meid läbi aegade. Jaak Kangilaski raamat Üldine Kunstiajalugu võtab lugeja kaasa põnevale teekonnale kujutava kunsti ja arhitektuuri maailma, alustades kunsti varasematest perioodidest ning viies meid tänapäeva.

See kompaktne kunstiajaloo ülevaade käsitleb kunsti stiile, voolusid ja laade kogu ajaloo vältel erinevates maailma piirkondades. Raamat toob lugejani nii lääne kui ka ida kunsti suundumused ning annab ülevaate, kuidas kunst on arenenud ja muutunud erinevates kultuurides ja ajastutes.

Lisaks laiemale maailmakunstile pööratakse raamatus tähelepanu ka Eesti kunstile, andes lugejatele ülevaate kodumaiste kunstnike ja nende loomingu arengust ning mõjust kunstimaailmale.

Raamatus leiduvad mustvalged reproduktsioonid ja värvireproduktsioonid aitavad lugejatel visuaalselt mõista kunsti erinevaid ilminguid ja arengut. See muudab kunstiõpetuse ja -ajaloo õppimise kaasahaaravaks ja visuaalselt kauniks kogemuseks.

Üldine Kunstiajalugu on haridusministeeriumi poolt soovitatud õpik, mis sobib suurepäraselt nii õpilastele kui ka kunstihuvilistele, kes soovivad mõista kunsti arengut ja selle olulisust erinevates kultuurides. See raamat on suurepärane abivahend kunstimaailma avastamiseks ja mõistmiseks ning pakub väärtuslikku teadmistepagasit kunsti ja arhitektuuri ajaloost.

Lisainfo

Kaal 1,069 kg
Mõõtmed 25 × 17,5 × 3,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1998

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

408

ISBN

5899201460

Seisukord

Hea

Ostukorv