-25%

UFO raamat

Igor Volke UFO-raamat viib lugeja teekonnale mõistatuslike nähtuste maailma, tuues esile mitmeid tähelepanuväärseid vaatlusi UFO-de ja teiste kosmiliste nähtuste kohta. Raamat tugineb nii rahvusvahelistele allikatele kui ka Eestis kogutud ankeetidele ja vaatluskirjeldustele. Autor ei anna lõplikke järeldusi, vaid jätab need lugeja enda teha, tutvustades mitmekesist ja haaravat toormaterjali, mis avab ukse teadmata ja mõistatuslikesse dimensioonidesse.

Original price was: 7,00 €.Current price is: 5,25 €.

Availability: 2 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 5 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300714 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Igor Volke UFO-raamat on haarav teos, mis viib lugeja salapäraste nähtuste maailma, uurides ja tutvustades erinevaid UFO-vaatlusi ja kosmilisi sündmusi. Autor käsitleb nii rahvusvahelisi kui ka Eestis kogutud vaatlusandmeid, tuginedes mitmetele Lääne erialastele väljaannetele ning kodumaistele allikatele.

Raamat avab lugejale ukse mõistatuslike vaatluste ja nähtuste mitmekesisesse maailma, kus inimesed on kogenud kosmilisi sündmusi, mille olemust ei suudeta alati täpselt mõista. Igor Volke tutvustab lugejale mitmeid mõistatuslikke juhtumeid, jättes kommenteerimise ja lõplikud järeldused lugejate enda otsustada.

Igor Volke UFO-raamat ei piirdu ainult UFO-dega, vaid puudutab ka laiemat spektrit kosmilistest nähtustest ja mõistatuslikest vaatlustest. Autor annab lugejale võimaluse sukelduda teadmata ja põnevatesse kosmilistesse sfääridesse, tuues esile erinevad vaatenurgad ja mõistatused, mis on kosmoses sündinud ja jätkuvalt inimeste tähelepanu köidavad.

Lisainfo

Kaal 0,103 kg
Mõõtmed 21 × 14,5 × 0,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1991

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

95

ISBN

5797904047

Seisukord

Väga hea, Rahuldav

Ostukorv