Tulirelvahaavad

Tulirelvahaavade saladuslik maailm paljastub Kuulo Kutsari haaravas teoses Tulirelvahaavad. Avasta kõikehõlmavalt selle raamatu lehekülgedelt, kuidas laskehaavad mõjutavad inimorganismi ning millised on nende raskusastmed. Kutsari põhjalik uurimus viib sind sügavale meditsiini ja haavade ravimise maailma ning avab silmad tulirelvade mõju ees. See raamat on mõeldud kõigile, kes soovivad paremini mõista ja ennetada laskehaavade tagajärgi.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Kuulo Kutsari Tulirelvahaavad on sügavale haarav teos, mis valgustab laskehaavade keerulist maailma ning nende mõju inimorganismile. See raamat on suurepärane ressurss nii meditsiinitöötajatele kui ka kõigile, kes soovivad laiemalt mõista laskehaavade olemust ja nende tagajärgi. Kutsar viib lugeja põnevale teekonnale, kus valgustatakse tulirelvahaavade erinevaid liike, nende raskusastmeid ja ravi.

Raamatus käsitletakse põhjalikult laskehaavade teket, mõju ja ravimist. Kutsar annab lugejatele võimaluse süveneda selliste vigastuste üksikasjadesse, mida tavaliselt jääb varjatuks. Autor selgitab, kuidas laskemoon ja lõhkelaengud võivad põhjustada organismi kudede ja elundite erineva raskusastmega kahjustusi ning annab väärtuslikke teadmisi nende traumade diagnoosimise ja ravimise kohta.

See raamat ei ole ainult teaduslik uurimus, vaid ka haarav lugemine. Kutsar oskab keerulised meditsiinilised mõisted ja kontseptsioonid esitada lihtsas ja arusaadavas keeles, mis muudab selle teose huvitavaks kõigile, olenemata nende meditsiinilisest taustast. Lisaks pakub raamat põnevaid juhtumeid ja lugusid, mis illustreerivad tulirelvahaavade mõju reaalses elus.

Kuulo Kutsari Tulirelvahaavad kutsub sind avastama laskehaavade maailma uuest perspektiivist ning mõistma nende tõsiseid tagajärgi. See on väärtuslik ressurss kõigile, kes soovivad süveneda meditsiini, haavaravi ja tulirelvade mõju valdkonda. Ära jäta võimalust seda põnevat ja harivat raamatut lugeda!

Lisainfo

Kaal 0,066 kg
Mõõtmed 20,5 × 14,5 × 0,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1994

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

47

Seisukord

Väga hea

Ostukorv