Toimetulek looduses

“Toimetulek looduses” on praktiline juhend, mis on mõeldud kõigile looduses liikujatele, olgu nad algajad matkajad või kogenud seiklejad. Raamat pakub kasulikku teavet ja näpunäiteid selle kohta, kuidas looduses turvaliselt ja jätkusuutlikult toime tulla ning kogeda looduse ilu ja mitmekesisust.

22,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 22 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Toimetulek looduses – Klaire Kolmann

Raamat on suurepärane abimees kõigile, kes armastavad aega veeta looduses ja soovivad seda teha teadlikult ja vastutustundlikult. Raamat pakub praktilisi nõuandeid ja juhiseid, mis aitavad looduses paremini toime tulla.

Raamatus käsitletakse erinevaid olulisi teemasid, mis on seotud looduses liikumisega. Näiteks selgitatakse looduskaitsealade reegleid ja piiranguid ning õpetatakse, kuidas neid järgida. Raamat annab juhised matkamise, telkimise ja lõkke tegemise kohta ning tutvustab ohutusreegleid, mis on olulised looduses liikudes. Samuti käsitletakse teemasid nagu jäätmete käitlemine ja keskkonnasõbralikud praktikad.

Lisaks praktilistele nõuannetele ja juhistele jagab raamat ka põnevaid teadmisi loodusest ja selle mitmekesisest elust. See aitab lugejatel mõista ja austada loodust ning suurendada oma teadlikkust keskkonnaküsimustes.

Toimetulek looduses on suurepärane raamat nii algajatele kui ka kogenud looduses liikujatele. See aitab kõigil, kes armastavad loodust ja matkamist, paremini mõista ja nautida oma ajaveetmist vabas õhus ning samal ajal hoida loodust ja keskkonda. Raamat innustab looduses seiklema, õppima ja avastama ning tegema seda vastutustundlikult.

Lisainfo

Kaal 0,628 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2011

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

414

ISBN

9.78995E+12

Ostukorv