Terviseaabits edasijõudnutele

Teos on doktor Viktor Vassiljevi südamlik ja informatiivne teos, mis vastab lugejate mitmekesistele küsimustele tervise kohta. Koostatud Q&A stiilis, pakub raamat lihtsaid ja arusaadavaid vastuseid, aidates lugejatel paremini mõista ja hoolitseda nii enda kui ka oma lähedaste tervise eest.

9,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400252 Kategooriad: , , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Terviseaabits edasijõudnutele / Viktor Vassiljev

„Terviseaabits edasijõudnutele“ on doktor Viktor Vassiljevi teine teos, mis on loodud vastusena lugejate mitmekülgsetele ja südamlikele küsimustele tervise kohta. Raamat on koostatud Q&A vormis, kus doktor Vassiljev vastab lihtsas ja arusaadavas keeles erinevatele küsimustele, olgu need seotud lugeja enda või nende lähedaste tervisemuredega.

Jätkates oma eelmise teose „Nõuandeid pealaest varbaotsani“ traditsiooni, pakub doktor Vassiljev praktilisi ja elulisi nõuandeid, et aidata lugejatel paremini mõista oma ja oma lähedaste tervisealaseid küsimusi. Ehkki raamat ei pretendeeri teaduskirjanduse tiitlile, on selle eesmärk pakkuda tuge ja selgitusi neile, kes otsivad vastuseid tervise ja heaolu kohta. Raamat on eriti väärtuslik neile, kes on juba tuttavad doktor Vassiljevi nõuannetega läbi tema varasemate kirjutiste ja Telelehe vahendusel toimuva nädalase suhtluse.

Toimetaja-projektijuht Piret Lilleväli

Kujundaja Siiri Timmerman]

Lisainfo

Kaal 0,225 kg
Mõõtmed 21 × 14,5 × 1,2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2011

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

174

ISBN

9789949476725

Ostukorv